• 20 Фев 2025 |
  •  USD / BGN 1.8745
  •  GBP / BGN 2.3610
  •  CHF / BGN 2.0730
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Син уби баща си в добричката болница

Син уби баща си в добричката болница

/КРОСС/ Семейна трагедия се е разиграла в добричката Многопрофилна болница за активно лечение. 18-годишен младеж е причинил смъртта на баща си и тежка травма на майка си.

Момчето било прието в събота сутринта в 5.20 ч. в Центъра за спешна помощ със съмнения за употреба на стимуланти. Впоследствие е настанен в Първо вътрешно отделение на МБАЛ - Добрич. Майката пожелава да остане в стаята му като придружител. Бащата излиза с лекуващия лекар, но изведнъж чуват викове и се връщат. Намират майката да лежи на земята, удряна от сина. Бащата й се притича на помощ, докато лекарят отива да извика охраната.

Връщайки се, те заварват и двамата родители на земята, а синът да нанася удар с крак в главата на баща си. 52-годишният мъж умира. Майката, която е 47-годишна, е приета в болницата с хематом на мозъка, в много тежко състояние и с опасност за живота.

Младежът е задържан за 24 часа в Първо районно управление „Полиция" Добрич. Очаква се от прокуратурата да му наложат мярка за неотклонение.

Семейството е с адресна регистрация в град Генерал Тошево.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.