-
03 Апр 2025 |
USD / BGN 1.8105
GBP / BGN 2.3436
CHF / BGN 2.0495
- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C
Меглена Кунева и Любомир Христов на посещение в Сливен

05 Октомври 2011 | 06:41

Сливен /КРОСС/ Гражданската кандидат-президентска двойка ще посети Сливен и Стара Загора. В 10.00 часа в клуб „Будители” в Сливен Меглена Кунева и Любомир Христов ще се срещнат с преподаватели и с представители на Съюза на жените.
От 11.30 часа кандидатите ще разговарят с представители на средния и малкия бизнес в града.
В 12.30 часа Кунева и Христов канят представители на медиите на среща-разговор в кафе „Бай Мустан” в Сливен. От 13.30 часа Кунева и Христов ще се срещнат с членовете на Занаятчийската камара. Срещата ще се проведе на адрес: бул. „Цар Освободител” № 24.
От 15.30 часа в читалище „Светлина” в Шивачево гражданската кандидат-президентска двойка ще разговаря с учители. В 18.00 часа в изложбена зала „Байер” в Стара Загора (ул. „Лубор Байер” № 1) Меглена Кунева ще връчи традиционната награда „Художник на годината”.
След 19.00 часа кандидат-президентската двойка ще се включи в празника на града.