• 02 Апр 2025 |
  •  USD / BGN 1.8130
  •  GBP / BGN 2.3377
  •  CHF / BGN 2.0544
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

КЗК отмени като незаконосъобразно решение на изпълнителния директор на „Мини Марица - Изток” ЕАД

КЗК отмени като незаконосъобразно решение на изпълнителния директор на „Мини Марица - Изток” ЕАД

 

 

София /КРОСС/ Комисията за защита на конкуренцията отмени като незаконосъобразно решение на изпълнителния директор на „Мини Марица - Изток” ЕАД за прекратяване на процедура по възлагане на обществена поръчка по реда на ЗОП с предмет:”Доставка на ГТЛ със стоманен корд: лента St3150   B  2250, 14/8 “X” и стиковъчни материали”- СПП- реф. № 11/2009г.- Поръчка 1”, за доставка по обявена система за предварителен подбор за изпълнители чрез процедура на договаряне с обявление.

Производството е образувано във връзка с постъпила жалба от страна на ЕТ „Георги Стефанов- Златаров”.

Възложителят е прекратил процедурата, позовавайки се на отпадане на необходимостта от поръчката и липса на финансиране. КЗК установи, че тези обстоятелства не са налице, поради което решението за прекратяване е незаконосъобразно и следва да бъде отменено.

Комисията връща преписката на възложителя за продължаване на процедурата от етап последно законосъобразно действие.

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.