• 14 Март 2025 |
  •  USD / BGN 1.8059
  •  GBP / BGN 2.3345
  •  CHF / BGN 2.0418
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Пътна обстановка

Пътна обстановка

София /КРОСС/ Пътищата от републиканската пътна мрежа са проходими. Това съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура". Пътищата в по-голямата част от страната и на автомагистралите „Люлин", „Тракия", „Хемус" и „Марица" са сухи. Влажни и хлъзгави участъци има в районите с мъгла.
Поради мъгла е намалена видимостта до 50 метра в района на Долни Богров, Своге, Мездра, Монтана, Скравена, Ихтиман, Търговище и по пътя Шумен-Русе при Белокопитово. До 100 метра на автомагистрала „Хемус" при Шумен, както и в района на Кюстендил, Долно Камарци, Горно Камарци и до 150 метра в района на Провадия.
Затворени са проходите Твърдица - Елена, Етрополе - Златица и Дюлински за товарни автомобили. Затворен за преминаване на моторни превозни средства за целия зимен сезон е Върбишки проход. В сила са следните ограничения за движение на моторни превозни средства: забранено е преминаването на моторни превозни средства с обща маса над 10 тона през проходите Шипка, Вратник и Петрохан и по пътя Костенец-Самоков, и над 20 тона - през Айтоски проход. Товарните автомобили да са без ремаркета и полуремаркета през прохода Петрохан.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.