• 30 Март 2025 |
  •  USD / BGN 1.8115
  •  GBP / BGN 2.3463
  •  CHF / BGN 2.0534
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Илиана Иванова: 2013 г. трябва да са отворени всички трудови пазари

Илиана Иванова: 2013 г. трябва да са отворени всички трудови пазари

София /КРОСС/ Моментът е изключително критичен и се надявам през 2013 година да бъдат отворени всички трудови пазари за българи и румънци. Това каза в интервю за сутрешния блок на Нова телевизия евродепутатът от ЕНП Илиана Иванова.

Тя поясни, че дискриминацията започва още преди самото кандидатстване за работа, защото в самата обява за работа пише, че е само за хора, които имат разрешение за работа.

Иванова каза, че официалната статистика за българите, които работят в други страни от Евросъюза е няколко хиляди, а неофициалната е десетки хиляди.

Отварянето на трудовите пазари носи до 0,3% растеж за цялата икономика и 0,4% за самата държава.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.