• 14 Март 2025 |
  •  USD / BGN 1.7962
  •  GBP / BGN 2.3233
  •  CHF / BGN 2.0287
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Предимно слънчева ще бъде неделята

Предимно слънчева ще бъде неделята

София /КРОСС/ Започналото от запад намаление на облачността постепенно ще обхване страната и днес ще преобладава слънчево време. Значителна облачност ще има все още преди обяд над югоизточните райони. Вятърът ще е предимно до умерен от запад-северозапад и ще отслабва. Максимални температури между 5° и 10°, в София около 6°.
Атмосферното налягане бързо ще се повишава и ще стане по-високо от средното за месеца.
В планините облачността ще намалее до предимно слънчево. По-значителна облачност ще се задържи над Родопската област, където на отделни места е възможно слабо да превали. Ще духа умерен северозападен вятър с тенденция да отслабва. Максимална температура на 1200 м около 1°, на 2000 м около минус 6°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево с по-значителна облачност все още сутринта. Ще духа до умерен северозападен вятър, който до вечерта ще стихне. Максимални температури 8°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала. Температурата на морската вода е около 9°.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.