14 Март 2025 | 21:08
Дани
Има постоянна и насаждана омраза срещу партия Атака и Волен! Бойко Борисов плаща добре на медиите, за да се изгради една грешна представа за партия Атака! Защото само Волен казва истините и се опитва да подобри икономическото положение на България, като предлага смислени неща от началото на 42НС - Китайски инвестиции, спиране на субсидиите, наказване на виновните за източването на милиони държавни пари! За никой не е тайна, че предишните управляващи не им изнася да излезе истината, за хилядите им злоупотреби, кражби и престъпления!
30.06.2013 12:57:29
Bonka
Единственият ни път е пътя към запазване на българското! Единствената партия, която работи за българското е партия Атака! Всеки ден е насаждан огромна омраза към тази партия, защото само тя се противопостави на бившите депутати, само тя им търси сметка и само тя иска да бъдат наказани виновните! Волен е гонен и обиждан всеки ден, медиите изкривяват всичко и се опитват да го очернят, защото им се плаща точно от тези бивши депутати, които се страхуват да не бъдат приклещени за мутренските и крадливите си прояви през последните 20 години!
29.06.2013 20:09:10
Analizator
Волен Сидеров и партия Атака са единствените достойни за този парламент! Всички останали депутати и партии, които са там не са си вършили работата през годините – не си я вършат и в момента! Волен предлага правилните закони, задава нужните въпроси и търси сметка за действия, които касаят и нас гражданите от толкова години! Затова има постоянни нападения срещу него, защото на никой няма да му е приятно да му излязат мръсните работи наяве!
29.06.2013 16:36:34
копирайте маркирания текст