-
14 Март 2025 |
USD / BGN 1.8059
GBP / BGN 2.3345
CHF / BGN 2.0418
- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C
За втора година TFWA представя FLIRT водка в Кан

21 Октомври 2015 | 12:33

/КРОСС/ Бизнес изложението за безмитна и травъл ритейл търговия TFWA'15 се провежда тези дни в Кан. По традиция то събира най-големите и наложени имена в няколко различни сектори, за да даде повод за среща между производители и водещите дистрибутори и вносители от всички краища на света. Насочено е от бизнеса към бизнеса и се организира от международната асоциация за безмитна и травъл ритейл търговия Tax Free World Association. Най-луксозните марки от ранга на Версаче, Диор и много други добре познати имена от световните подиуми цяла година трепетно очакват това изложение, за да представят последните новости от своите колекции пред огромна публика от лидери в различни браншове.
Събитието е от изключителна важност за водещите световни производители в алкохолния сектор, поради което се е наложило и като най-продуктивното b2b изложение в света. FLIRT водка получава покана да участва за втора поредна година, представяйки своето продуктово портфолио със собствен щанд, наравно с водещите световни брандове на компании като Pernod Ricard, Diageo и марки като водка Beluga, Campari, Crystal Head Vodka, Bacardi, Danzka Vodka, Nemiroff Vodka и други. За да отговори на търсенето на висококачествени продукти с добавена стойност, марката избира да покаже на бизнес партньорите на TFWA нови 24 различни вкуса, които развива на 83 международни пазара на 5 континента.
Tax Free World Association е еталон в сектора и работи в посока подкрепа и развитие на добрите партньорски практики в международния duty-free и travel retail пазар. В рамките на пет дневното изложение участниците показват своите продукти на широка, международна и професионална b2b публика, правят дегустации и сключат нови партньорски договори. В него ежегодно взимат участие само най-сериозните световни марки, одобрени и поканени след достигане на множество критерии - основни сред които са доказан международен успех и гаранция за качество.Такава гаранция дават международните награди, които всеки световен алкохолен бранд има в портфолиото си. Именно затова в рамките на TFWA бяха обявени носителите на най-престижната награда в алкохолния примиум сегмент - The Vodka Masters 2015, който конкурс цели да разпознава, отличава и награждава най-добрите водки в света. Водка FLIRT взе поредни два златни медала от конкурса, след като вече е носител на отличия като Vodka Mater (най-високото признание) и два златни медала от предходните издания. Организатор на ежегодния конкурс е елитното световно b2b списание The Spirit Business, което успешно си партнира с TFWA всяка година.