• 23 Апр 2025 |
  •  USD / BGN 1.7134
  •  GBP / BGN 2.2797
  •  CHF / BGN 2.0847
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на граничните пунктове „Капитан Андреево“ и „Лесово“

Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на граничните пунктове „Капитан Андреево“ и „Лесово“

/КРОСС/ Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) „Капитан Андреево" и „Лесово" на българо-турската граница. Това съобщиха от Главна дирекция „Гранична полиция" към МВР на своя уебсайт. Информацията е към 6:00 часа тази сутрин. От дирекцията информираха, че временно преминаването през ГКПП „Малко Търново" се извършва на едно трасе поради реконструкция на пункта.  

На всички гранични пунктове с Република Северна Македония и със Сърбия движението е нормално.

От „Гранична полиция" съобщиха, че на 27 март ще бъде спряно движението по Дунав мост при Русе. Във връзка с извършвания основен ремонт на съоръжението преминаването на леките автомобили ще бъде ограничено за 12 часа - от 9:00 до 21:00 часа на 27 март, а на тежкотоварните автомобили до 24 часа - от 9:00 часа на 27 март до 9:00 часа на 28 март.

На пътя от гръцка страна по дестинацията Рудозем - Ксанти се извършват строителни дейности, припомниха от „Гранична полиция". Гръцките власти са поставили табели, на които е указано, че теренът е строителна площадка и не се допуска  влизането на външни лица в обекта. През граничните преходи в района на Маказа, Златоград и Ивайловград е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси до 3,5 тона.

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.