• 10 Май 2025 |
  •  USD / BGN 1.7382
  •  GBP / BGN 2.3072
  •  CHF / BGN 2.0911
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Депутатите прекратиха работата на временната анкетна комисия за новата Конституция

Депутатите прекратиха работата на временната анкетна комисия за новата Конституция

/КРОСС/ Депутатите единодушно отмениха временната анкетна комисия, която трябваше да разгледа проекта за нова Конституция. Тя беше създадена преди близо 2 месеца и за този период проведе едно единствено заседание.

Решението идва след като в сряда парламентът отхвърли предложението на ГЕРБ за промени в основния закон на държавата и свикването на Велико народно събрание не получи одобрението на народните представители.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

А кой ще поеме политическата отговорност за създаването й? Отново невинни и чисти като капка роса. Ще се върнат ли парите изплатени за участие в комисията?

27.11.2020 11:45:22


БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.