-
14 Май 2025 |
USD / BGN 1.7601
GBP / BGN 2.3267
CHF / BGN 2.0900
- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C
Насилие в детска градина: Майка твърди, че детето й е жертва на системен тормоз

27 Декември 2022 | 12:15

/КРОСС/ Майка твърди, че детето й е обект на системен тормоз в детска градина в Пловдив. Само за последния месец то се прибира със синини и охлузвания два пъти.
И в двата случая лекар издава медицинско, е върху детето е било оказано физическо насилие и е била причинена болка и страдание.
Проблемът започва в края на месец октомври, когато група родители решават да входират подписка срещу проблемно дете в групата, разказа в студиото на ‘здравей, България” Даниела Нешева.
Тогава жената е привикана от директорката на детската градина. По думите й тя била заплашена. “Попитаме защо ще входираме тази подписка и ме заплаши, че нещата ще се обърнат срещу нас”, каза още майката на близнаци - момиче и момче.
На 13 декември Даниела Нешева вижда охлузвания по едно от децата й. По думите на децата една от госпожите в хванала момченцето за ухото и то е било изведено от стаята.
На 21 декември детето отново се прибира със синини. Детето разказва, че педагогът го е накарал да я ухапе, след което го е държала за краката.
Директорката на детската градина отказа коментар пред камера на NOVA.
-
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
14 Май 2025 | 13:03
Над 4.5 кг златни изделия по телата на двама шофьори откриха митническите служители на МП Капитан АндреевоПОЛИТИКА