• 02 Май 2025 | 05:01:21
  •  USD / BGN 1.7197
  •  GBP / BGN 2.2961
  •  CHF / BGN 2.0831
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Продължават спасителните операции след мощния трус в Тайван

Продължават спасителните операции след мощния трус в Тайван
До момента броят на загиналите е девет души, повече от хиляда са ранените

/КРОСС/ Денонощие след унищожителния трус в Тайван продължават спасителните операции за изваждане на затрупаните под руините хора.

Повече от сто души попаднаха под отломките на сгради и скалната маса на активизиралите се свлачища. 48 души, които работят в местен хотел, са в неизвестност, след като са затрупани от свлачище на път за работа.

Мощният трус от 7,2 по Рихтер удари Тайван вчера сутринта. Това е най-силното земетресение в островната държава от четвърт век насам.

До момента броят на загиналите е девет души, повече от хиляда са ранените. Властите обявиха, че започват доставка на храна и провизии по Източното крайбрежие с помощта на кораби.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.