ВВС отбелязват тържествено своя празник
Секция: БЪЛГАРИЯ
16 Октомври 2011 08:22
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
ВВС отбелязват тържествено своя празник

София /КРОСС/ Празникът на авиацията и Военновъздушните сили ще бъде отбелязан тържествено днес в Пловдив, съобщават от пресцентъра на Министерството на отбраната.

 

Честването ще започне с военен ритуал с участието на представителни блокове от Военновъздушните сили на площад „Централен”. Празникът ще продължи с тържествено събрание-концерт, на който ще бъдат наградени военнослужещи и цивилни служители от Военновъздушните сили, отличили се с висок професионализъм. Ден на отворени врати ще се проведе в понеделник, 17 октомври, в авиобази Граф Игнатиево и Враждебна и във ВВУБ „Георги Бенковски” – Долна Митрополия.

Военният ритуал на площад „Централен” в Пловдив започва в 11:00 часа. Тържественото събрание-концерт ще се проведе в Концертната зала на Държавната опера в Пловдив от 12:00 часа.