Деп и Хърд вдигат сватба през есента
Секция: Шоубизнес
05 Юни 2014 14:10
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Деп и Хърд вдигат сватба през есента

/КРОСС/ Джони Деп и Амбър Хърд ще се женят през есента на тази година.
Бащата на актрисата Дейвид разказа за предстоящата сватба на дъщеря си и звездата от „Карибски пирати".
"Сега и двамата са много заети - и Джони, и Амбър работят по нови филми. Те все още не са определили точна дата, но не искат да отлагат церемонията дълго време. Най-вероятно това ще стане през есента", каза бащата на булката.
Той също така призна, че много иска да стане дядо, но не и преди дъщеря му да е чула сватбените камбани. Той е категоричен, че Амбър трябва да роди, след като се омъжи. Детето трябвало да се появи в семейство и да носи фамилията на баща си.
Междувременно, Деп вече мисли за децата. Актрисата трябва да забременее, веднага след като двамата кажат сватбените си обети и разменят пръстените си.