Спортните таланти Елизабет Кирилова и Десислава Георгиева с титли по гребане
10 Юли 2014 13:26

/КРОСС/ Спортните таланти на „Еврофутбол" - Десислава Георгиева и Елизабет Кирилова, спечелиха общо четири титли от Държавното отборно първенство по академично гребане за девойки старша възраст, което се проведе на 09-ти и 10-ти юли на гребния канал в Пловдив.

Елизабет грабна три златни медала с отбора на ЦСКА, който, освен че бе определен за номер едно на шампионата, заслужи и комплексната купа. На 09.07 тя взе първото си отличие, което бе на двойка скул в партньорство с Бетина Караколева. Днес Елизабет спечели още две - на четворка скул и на осморка с рулеви.

Десислава Георгиева добави златен медал на скиф при девойките, след като през уикенда в същата дисциплина стана шампионка и при жените.