Джамбазки: Плъховете напускат потъващия кораб на това провалено и антибългарско управление
Секция: ПОЛИТИКА
08 Юни 2022 16:45
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Джамбазки: Плъховете напускат потъващия кораб на това провалено и антибългарско управление

/КРОСС/ "Трифонов слагал край на агонията. Видимо плъховете напускат потъващия кораб на това провалено, нелепо и антибългарско управление. Оправданието е, че бягат заради националното предателство на министър-председателя по темата „Македония“.

Това коментира евродепутатът Ангел Джамбазки от ВМРО по повод напускането на управляващата коалиция от страна на ИТН, обявено от лидерът на партията Станислав Трифонов.

"Но за това предателство ние предупреждаваме отдавна. То е ясно и известно и не може да бъде оправдание. Вероятно истинската причина се крие в „разделянето“ на милиардите левове, които тези разбойници крадат от държавния бюджет", посочва Джамбазки.

"Неслучайно скандалът се случва днес след отказа на Кокорчо да даде нови милиони на министерство на ИТН, за което под сурдинка се твърди, че е на ДПС. Как беше: „Вие сте позор, оставка и затвор!“, допълва евродепутатът.