Лудогорец и ЦСКА - София не решиха нищо след голямо зрелище в Разград
21 Май 2023 09:01

/КРОСС/ Лудогорец и ЦСКА - София завъртяха зрелищно 2:2 в дербито от 32-ия кръг на efbet Лига. Кирил Десподов откри резултата в 18-ата минута, но с попадения на Тобиас Хайнц (22) и Маурисио Гарсес (42) "червените" осъществиха пълен обрат.

Игор Тиаго в 48-ата минута върна паритета, а равенството остави разградчани на върха с точка повече от днешния си опонент.Двубоят не мина без груби съдийски грешки и може да се каже, че реферите, начело с Георги Кабаков и ВАР арбитъра Владимир Вълков, със сигурност не се справиха.

Още в началото на двубоя ЦСКА - София можеше да получи дузпа за нарушение на Русо срещу Хайнц. После, при изравнителния гол на Хайнц, Гарсес избута Русо в гърба, но съдийски сигнал не последва и норвежецът с отличен шут изравни.