• 17 Май 2025 | 19:24:57
  •  USD / BGN 1.7472
  •  GBP / BGN 2.3209
  •  CHF / BGN 2.0849
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Костадин Костадинов: Министърът на МВнР пази израелските интереси повече от Нетаняху

Костадин Костадинов: Министърът на МВнР пази израелските интереси повече от Нетаняху

/КРОСС/ "Нека не се радваме на закъснялото самопризнание на Израел. Имам сериозни опасения, че българският външен министър Георг ще откаже да го признае - така, както отказа да признае позицията на ООН, която категорично посочи израелската армия за извършител на убийството на капитан Марин Маринов. Все пак Георг е доказал, че люби и тачи израелските интереси повече и от Нетаняху, така че като нищо може да ни изненада", иронично отбеляза в социалната мрежа Костадин Костадинов, по повод признанието на израелското правителство, че е отговорно за смъртта на българския капитан Марин Маринов.

Той подчерта, че българите очакват следното:

- Официално извинение, поднесено от Държавата Израел на Република България и финансова компенсация от Държавата Израел на семейството на убития българин Марин Маринов.

Припомняме, че единствено "Възраждане" настоя за незабавни действия от страна на българското правителство за осъждане на убийството, извършено от израелската армия. Всички останали партии, без изключение, позорно замълчаха, а правителството дори ги надмина, като директно защити Израел.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.