• 12 Май 2025 |
  •  USD / BGN 1.7382
  •  GBP / BGN 2.3072
  •  CHF / BGN 2.0911
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Планински спасители са оказали помощ на пострадал скиор в Пирин и мъж с инфаркт на Витоша

Планински спасители са оказали помощ на пострадал скиор в Пирин и мъж с инфаркт на Витоша

/КРОСС/ Планински спасители са оказали помощ на двама души през изминалото денонощие, съобщиха за БТА от Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския червен кръст. 

В първия случай намесата на планинските спасители се е наложила заради пострадал скиор - чуждестранен гражданин, под връх Тодорка в Пирин планина. Във втория случай планински спасители са оказали помощ на мъж със симптоми на инфаркт на Витоша. И двата случая са от вчера. След оказаната им първоначална помощ и двамата пострадали са предадени на медицински екипи. 

Условията за зимни спортове и туризъм в планините са добри, информират още от ПСС. В планините е предимно слънчево, тихо, със слаб вятър по билата. Съоръженията в курортите работят. 

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.