• 17 Апр 2025 | 04:07:40
  •  USD / BGN 1.7224
  •  GBP / BGN 2.2844
  •  CHF / BGN 2.1121
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Жертвите при инцидента в нощен клуб в Доминиканската република станаха 124

Жертвите при инцидента в нощен клуб в Доминиканската република станаха 124
Повече от 150-има са ранени

/КРОСС/ Жертвите на инцидента, станал в нощен клуб в Доминаканската република във вторник, вече са 124, съобщава Би Би Си. Повече от 150 други са ранени след срутването на покрив в заведението в столицата Санто Доминго.

Президентът на страната заяви, че сред загиналите е и губернаторът на северната провинция Монте Кристи Нелси Круз, както и управителят на клуба.

Спасителни екипи от близо 400 души работят за изваждането на хора, за които се предполага, че все още са затрупани под развалините. Властите заявиха, че точният брой на хората в клуба по време на срутването остава неясен.

Бедствието се е случило по време на концерт на популярния доминикански певец Руби Перес, който е сред загиналите според неговия мениджър и членове на семейството му, намиращи се в близост до мястото на инцидента. На събитието са присъствали политици, спортисти и други известни личности.

Бившите бейзболни играчи Октавио Дотел и Тони Бланко също са сред жертвите, потвърдиха местните власти.

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.