-
12 Апр 2025 |
USD / BGN 1.7238
GBP / BGN 2.2564
CHF / BGN 2.1140
- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C
Полицаи пуснаха кучета на протест срещу ваксинацията в Нюкасъл

01 Септември 2021 | 16:54

/КРОСС/ Кучета бяха пуснати на свобода срещу протестиращите против ваксинацията във Великобритания. Това разказаха местни журналисти от изданието Chronicle Live.
Според източника, инцидентът е фиксиран в град Нюкасъл във Великобритания. Кадрите от събитието се разпространиха в социалните мрежи. На кадрите се вижда, че служебните животни преследват бягащ. Тогава оперативните работници успяват да повалят мъжа на земята.
В протестната акция са участвали стотици хора. Органите на реда уточниха, че след демонстрацията са задържани 12 души. За сдържане на тълпата, представителите на закона, освен кучета са използвали специални щитове и конна полиция.
-
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
12 Април 2025 | 17:40
Министърът на отбраната Атанас Запрянов и заместник-помощник секретарят по отбраната на САЩ Дейвид Бейкър посетиха Многонационалната бойна група12 Април 2025 | 17:00
Желязков се срещна с Ердоган: Отношенията с Турция са гаранция за опазването на външните европейски граници12 Април 2025 | 16:00
Министър Иванов разпореди максимална мобилизация и съкратени срокове за обезопасяване на критичните точки по републиканката пътна мрежа12 Април 2025 | 15:00
Президентът: Доставката на F-16 е само началото на политическия ангажимент към ВВСПОЛИТИКА