• 01 Апр 2025 |
  •  USD / BGN 1.8130
  •  GBP / BGN 2.3377
  •  CHF / BGN 2.0544
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Протест в Пазарджик срещу насилието между ученици в училище

Протест в Пазарджик срещу насилието между ученици в училище
Поводът е побоят, който момичета от 6 и 7 клас от училище "Георги Брегов" нанесоха на ученичка от същото училище

/КРОСС/ Жители на Пазарджик излизат на протест с искане да се спре насилието в училище. Поводът за него е побоят, който момичета от 6 и 7 клас от училище "Георги Брегов" нанесоха на ученичка от същото училище.

Хората са се организирали в социалните мрежи и се събират пред сградата на гимназията. На място са възпитаници и на други училища в града.

Родители се притесняват децата им да не станат жертва на агресия. Те настояват провинилите се да бъдат изключени от гимназия „Георги Брегов".

Днес предстои ръководството на училището да реши какви наказания ще бъдат наложени на учениците, участвали в побоя над седмокласничката.

Един от родителите заяви, че целта на протеста е да покажат подкрепа за битото дете и неговото семейство. Той допълни, че имат сигнали, че „подобни неща се случват в и около училището от години, а директорката не взима мерки". „Ако тази жена не може да се справи, нека подаде оставка", допълни още родителят.

 

Източник: Nova

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.